Pronájem klavírů a pianin

V případě, že jste se vy osobně nebo vaše dítě právě rozhodli, že chcete rozvíjet svůj hudební talent, a že se chcete naučit hrát na piáno nebo klavír, stojíte zajisté před otázkou, jaký klávesový nástroj pořídit, kolik do něj investovat a na koho se při koupi hudebního nástroje obrátit.

Koupit nebo pronajmout?

V případě, že se jedná o pořízení klávesového nástroje pro domácí použití, máte na výběr z následujících možností. Pořídit si můžete zcela nové piáno nebo klavír, u něhož budete mít stoprocentní jistotu, že je v pořádku. Samozřejmě, že varianta nákupu nového piána nebo nového klavíru bude tou nejdražší možnou. Levnější variantou může být pořízení piána již hraného, tedy jednoduše řečeno, piána či klavíru z bazaru. U již použitých pian je zapotřebí dát si pozor na to, v jakým stavu se piáno nebo klavír, který hodláte koupit nachází. Pianina můžete zakoupit jednak na inzertních serverech, jednak u prodejce klávesových nástrojů. My osobně doporučujeme koupit piáno u osvědčeného prodejce, který se mimo jiné věnuje i servisu pianin a klavírů. Jedině tak budete mít jistotu, že hudební nástroj, který si pořizujete, bude provozuschopný. Zkušený člověk dokáže použité piáno opravit, zajistit repasi mechaniky, dát pianu nový lak, piano naladit a nic pak nebrání  v jeho dalším dlouholetém používání. V každém případě nesmíte opomenout ani pravidelný  servis a opravy pianin a klavírů.
Co však mnoho lidí vůbec neví, je to, že klávesové nástroje, respektive pianina a klavíry lze také krátkodobě či dlouhodobě pronajmout. Pokud tedy přemýšlíte nad tím, že chcete vyzkoušet, zda vás nebo vaše dítě bude hra na klavír nebo piáno bavit a bojíte se investovat desetitisíce do bazarového nebo nového hudebního nástroje, nabízí se vám ideální varianta a tou je právě pronájem zmiňovaných klávesových nástrojů. Firma Jan Drnek  již dlouhodobě  tuto službu svým klientům poskytuje.

Dlouhodobý pronájem pianin a klavírů

Pronájem pianin a klavírů pro rodinné využití, do škol, školek v Plzni nebo základních uměleckých škol je pak většinou dlouhodobý. Jedná se o pronájem minimálně na dobu jednoho roku. Podmínkou dlouhodobého pronájmu je složení minimální kauce, která představuje 6 měsíčních splátek za pronájem. V případě, že se pak pronajímatel rozhodne, že bude ve hře na piáno nebo klavír pokračovat, je možné kdykoliv pronajatý hudební nástroj odkoupit.

Krátkodobý pronájem pianin a klavírů

Piano lze však pronajmout i krátkodobě. Krátkodobý pronájem pianin a klavírů je možné realizovat na jeden až několik dní. Tento způsob pronájmu klavírů je vhodný především pro koncerty, festivaly, pro privátní akce, či natáčení reklam. 

A jak takový pronájem vlastně funguje? 

V dohodnutou dobu vám dopravíme piáno nebo klavír na předem určené místo , piáno naladíme přímo na místě a v požadovanou dobu ho opět odvezeme. Služby pronájmu  pianin lze realizovat v podstatě v jakoukoliv denní dobu, o svátcích, víkendech či ve večerních i nočních hodinách. Vždy závisí na tom, jak se domluvíme.
Pokud se vám myšlenka pronájmu klavíru a pián líbí, neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.

Pianos - Jan Drnek

Firma Jan Drnek působí na českém trhu od roku 1994. Specializujeme se na nákup a prodej hudebních klávesových nástrojů a následný pozáruční servis. Jedná se o nástroje jak nové tak i použité, které ve své provozovně renovujeme.

 

 

Přečtěte si další články a klavírech a pianinách

Piána značky Petrof
Obecně o klavíru a pianinech 
Prodej klavírů a pianin

Doporučujeme také tyto weby

Máte-li doma předškoláka a chcete, aby již od mala měl základy hudebního cítění, doporučujeme hudební školu plzeň, kde se mu budou věnovat individuálně a s citem. Pro ještě mladší děti je tu ojedinělá a svým přístupem jedinečná školka plzeň s názvem "Na dvorku", která se dětem věnuje jak po hudební, jazykové, výtvarné, tak i po citové stránce, ve školce na dvorku se Vašim dětem budou opravdu věnovat s pochopením.

 

 

Prodej pianin a pian – kvalitní hudební nástroje za dobré ceny!

Od 1.6. se firma Jan Drnek - prodej pianin a klavírů stala výhradním dovozcem klavírů Steinway and Sons pro profesionální hráče a mistry klavíristy. Další dvě značky klavíry BOSTON a pianina ESSEX jsou určené začínajícím klavíristům, konzervatoristům a jako nástroje do každé domácnosti.

Sháníte pianina a klavíry Petrof? Vyberte si.

Uvažujete o koupi klavíru (křídla)? Široká nabídka značek: Petrof, Bösendorfer, C. Bechstein, Förster a mnoho dalších. Chcete prodat svůj klavír, piano či pianino? Rádi ho od vás vykoupíme!

Prodej klavírů nikdy nebyl jednodušší!

Provádíme opravy klavírů, pianin a pian, ladíme, repasujeme mechaniky. Děláme vše pro to, aby váš hudební nástroj znovu hrál.

Kupujete klavír nebo piano? Poradíme vám, jak vybrat pro vás to nejvhodnější a jak o něj pečovat.

Sháníte krátkodobý či dlouhodobý pronájem klavíru a pianin? Využijte našich služeb!


Mohlo by Vás zajímat: